Kostym, den onda häxan

sh-7389
Kostym, den onda häxan är inte tillgänglig för tillfället.* OBS! Leveranstid bestäms av den vara i din beställning som har längst leveranstid.

Sexig onda häxan-kostym. En utmanande, förförisk och farligt lockande klänning i ett vågat snitt som är gjord i elastisk sammet med en diskret randig struktur.

Längs med den djupa urringningen och bak runt nacken har plagget en bred kant som är skuren i kilar. Samma sak med plaggets nederkant. Kilarna gör att plagget upplevs som tuffare, råare och mer lockande. Upp längs sidorna av häxkostymen finns en dekorativ och justerbar snörning med lila band. Lila är också den färg som kantar plagget med en diskret söm. Den spektakulära, lila hatten med rött band och och spänne i svart tyg medföljer. En perfekt kostym för att föreställa en syndig fresterska vid halloween, eller privat.

Handskar, strumpbyxor och peruk ingår inte, men de finns att köpa separat.

Kostym, den onda häxan finns även i kategorierna:
Kostym, den onda häxan Visa stor bild

Fler bilder på kostym, den onda häxan

 Kostym, den onda häxan, 2 Kostym, den onda häxan, 3
Relaterat till Kostym, den onda häxan: kostym.
Copyright © 2012 Evas Underkläder  |  Alla maskerad  |  Utgångna underkläder  |  Cookies  |  Sitemap  |  Kontakta Evas Underkläder
Handla nu! Betala 31:a Augusti.
Evas Underkläder, tidningen
Din kasse är tom Så handlar du